Цензор.НЕТ

19.10.17 23:31

Росія відмовилася розширити мандат місії ОБСЄ на всю ділянку українсько-російського кордону, - МЗС

Постійна Рада ОБСЄ на 1161-му засіданні схвалила рішення щодо продовження до 31 січня 2018 року мандату Місії спостерігачів на двох російських пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк". Делегація РФ виступила проти розширення мандата місії ОБСЄ на всю ділянку українсько-російського кордону.

мид

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МЗС.

Делегація України в ОБСЄ виголосила інтерпретуючу заяву, у якій висловила глибоке розчарування одноосібною відмовою Росії надати згоду на розширення мандату Місії на всю ділянку кордону, прилеглу до тимчасово неконтрольованої Урядом України території окремих районів Донецької і Луганської областей.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ОБСЄ підтверджує 400 загиблих і поранених серед мирного населення на Донбасі в 2017 році, - Хуг

"Такі дії Російської Федерації свідчать про свідоме небажання сприяти деескалації ситуації на Донбасі та свідомий намір продовжувати постачання важкої зброї, військового обладнання і боєприпасів, бойовиків і найманців, здійснювати підтримку терористичної діяльності на території України", - сказано в коментарі МЗС України.

Делегація України закликала Російську Федерацію до неухильного виконання взятих зобов'язань у рамках Мінських домовленостей, насамперед положення п.4 Мінського протоколу від 5 вересня 2014 року щодо встановлення контролю та постійного моніторингу ОБСЄ над тимчасово неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону зі створенням зони безпеки уздовж кордону з боку України та Росії, прогрес у виконанні якого є критично важливим для деескалації ситуації на Донбасі.

Також читайте: Ми не допустимо закриття кордону між РФ та ОРДЛО, "там буде просто різанина влаштована", - Путін
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики