Цензор.НЕТ

24.10.17 14:34

З 2019 року економічне зростання України може збільшитися на 5-7%, - Гройсман

Україна має всі можливості для того, щоб уже у 2019 році досягти зростання ВВП на рівні 5-7%, і таке зростання має стати ключовою метою роботи уряду і головним економічним орієнтиром на найближчі роки.

гройсман

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку за участю Президента України Петра Порошенка.

Він наголосив, що Україна вже подолала кризу 2014-2015 років, викликану гібридною війною, втратою 20% промвиробництва і чверті економічного потенціалу. І зараз держава послідовно й поступово надолужує темпи розвитку - незважаючи на зовнішні загрози й десятиліття втрачених можливостей.

"Щоб усе було добре - треба важко працювати, щоб ми могли дати чіткий і конкретний результат людям. Щоб вони зрозуміли, що закони, які ми ухвалюємо, - це не просто папірці, - сказав Володимир Гройсман. - Нам потрібна міцна, сильна економіка ... Ми закладаємо на 2018 рік прогноз зростання економіки в 3%. це означає, що продукції ми повинні виробити на 402 млрд грн більше, це робочі місця для наших громадян, це зростання доходів українських громадян. Але чи ці 3% відображають наші можливості? Ні! Ми реально можемо збільшити економічне зростання на 5-7% уже з 2019 року ".

Читайте також: У 2018 році з держбюджету на розвиток українського кінематографа буде виділено 500 млн грн, - Гройсман

Серед ключових перетворень у державі Гройсман назвав децентралізацію, яка створила передумови відродження міст і сіл, початок масштабного ремонту доріг, відновлення енергетичного потенціалу і проведення системних змін в освіті, медицині і пенсійній сфері.

Голова уряду запевнив, що зараз Україна має всі можливості досягнути поставлених завдань. Держава має значний потенціал у сільському господарстві, в енергетиці, в металургії, в машинобудуванні, в легкій промисловості, у сфері високих технологій, у креативних індустріях.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики