Цензор.НЕТ

26.10.17 09:45

"Це терористичний акт", - Шкіряк про замах на Мосійчука

Радник міністра внутрішніх справ висловив думку про те, як можна кваліфікувати замах на нардепа.

шкиряк

Діяльність народного депутата Ігоря Мосійчука, на якого 25 жовтня скоїли замах, багатьом "стояла як кістка в горлі", зокрема і в Російській Федерації. Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Прямий" заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкріяк.

"На вулиці Міцкевича стався терористичний акт, унаслідок якого постраждали чотири людини, серед яких двоє моїх друзів - Ігор Мосійчук і Віталій Бала. З огляду на те, що можна сказати сьогодні, безумовно, це був цілеспрямований злочин. І швидше за все, мова про замах на вбивство державного діяча. У цій ситуації маю на увазі саме Ігоря Мосійчука. Безумовно, його діяльність багатьом стояла як кістка в горлі, зокрема і в Російській Федерації. Оскільки почерк, яким здійснено цей зухвалеий злочин, лежить у канві тих терористичних актів, які здійснює Російська Федерація не тільки на території України останнім часом, а й взагалі у світі. Тому що ця показовість, коли це робиться цинічно, нахабно, показово, у видному місці, - це їхня стратегія і спрямована саме на ось таку показовість", - упевнений Шкіряк.

Читайте також: У вбивстві Мосійчука був зацікавлений Кадиров, - радник міністра МВС Варченко

Оцінюючи потужність вибухового пристрою, радник мінстра зазначив, що його потужність може бути еквівалентна обсягу до одного кілограма тротилу.

"І вибух був досить потужний. Як ви знаєте, найімовірніше, вибуховий пристрій заклали в припаркований навпроти виходу з телеканалу мотоцикл чи моторолер. Зараз це слідство також з'ясує. І швидше за все, мова про дистанційне керування. Я кажу "ймовірно", оскільки все-таки детальніше мають сказати експерти. Але я в цьому особисто не сумніваюся. Безумовно, усі відео, всю інформацію з камер зовнішнього спостереження, які є навколо, переконаний, що такі були і тут, буде знято і ретельно опрацьовано спеціалістами Національної поліції, для того щоб зрозуміти, яким чином все це відбувалося. Я неодноразово там бував. За іронією долі, був на "Еспресо" і вчора. Безперечно, сподіваюся, що це також допоможе слідству", - запевнив Шкіряк.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики