Цензор.НЕТ

26.10.17 11:46

Рада Росія - НАТО має намір обговорити ситуацію в Україні

Члени ради мають намір розглянути також питання пов'язані з Афганістаном.

нато

Рада Росія - НАТО 26 жовтня втретє цього року збирається на спільне засідання, на порядку денному - ситуації в Україні та Афганістані, як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода.

Представники НАТО, а також російський представник Олександр Грушко, збираються в штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі, коли відносини між Заходом і Москвою напружені через анексію Росією українського Криму і підтримку Москвою сепаратистів на сході України.

Минулого тижня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що увага буде зосереджена на конфліктах в Україні та Афганістані, а також на шляхах зменшення ризику позаштатних ситуацій під час військових навчань або спостережень.

Читайте також: НАТО створить два нові підрозділи на випадок загострення військового конфлікту з РФ, - The Wall Street Journal

Очікується також, що представники НАТО і Росії обговорять військові навчання "Захід-2017", які Росія провела спільно з Білоруссю у вересні. Це призвело до наближення тисяч військових Росії до кордонів НАТО на сході Європи і викликало стурбованість намірами Москви.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики