Цензор.НЕТ

27.10.17 15:37

Заступником голови Нацполіції призначили Ігоря Клименка

Таке призначення пов'язано з необхідністю уважніше ставитися до питань дотримання дисципліни й законності в діяльності відомства.

полиция

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацполіції, про це голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив сьогодні, 27 жовтня, під час засідання відомчої колегії у Львові.

Голова Національної поліції України зазначив, що питання дотримання дисципліни й законності в роботі поліції, а також питання захисту самих поліцейських є досить гострими.

У зв'язку з цим голова Нацполіції зробив акцент на персональній відповідальності керівників підрозділів за дії їхніх підлеглих.

Читайте також: 50% звільнених поліцейських відновилися на своїх посадах через суди, - Князєв

"Попереджаю: приховування правопорушень задля спотворення реального стану справ, неприйняття адекватних заходів реагування до винних - неприпустимі. Це моя принципова позиція, і вона незмінна", - наголосив Князєв.

Тому, щоб приділити більше уваги питанням дисципліни й законності в роботі поліції, а також захисту поліцейських, керівництво відомства за погодженням з Міністерством внутрішніх справ України ухвалило рішення підвищити статус підрозділу кадрового забезпечення Нацполіції.

Рішення реалізували шляхом введення посади заступника Голови Національної поліції України - начальника Департаменту кадрового забезпечення. На посаду керівника цього підрозділу призначили генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики