Цензор.НЕТ

29.10.17 20:41

Спостерігачі від "Самопомочі" заявили про низку порушень на виборах в ОТГ, - нардеп Лаврик

Спостерігачі від партії "Об'єднання "Самопоміч" із ранку станом на 12:00 зафіксували низку порушень на перших виборах голів і депутатів рад у 201 об'єднаній територіальній громаді.

самопомич

Про це заявив голова виконавчого комітету партії, народний депутат Олег Лаврик, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу партії.

Читайте також: У "Блоці Петра Порошенка" заявляють про порушення та провокації на низці дільниць на виборах в ОТГ

Зокрема, в с. Белозерка Херсонської області на виборчій дільниці №650047 виявлено відсутність пломб на двох виборчих урнах. На одній з дільниць, де відбуваються вибори до Любимівської селищної ради, також зафіксовано відсутність номерів пломб на урнах.

У дільничних виборчих комісіях Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району та Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області вранці були відсутні печатки, які були на руках у голів ДВК, які прийшли на дільниці з запізненням.

На дільниці №120489 Славгородської селищної ради в Дніпропетровській області в бюлетені один із кандидатів від "Самопомочі" був вказаний як кандидат від партії "Солідарність", а в прізвищі кандидата від "Самопомочі" до Степанівської районної ОТГ Сумського району було допущено помилку. Бюлетені не передруковувалися, голосування триває.

Читайте також: Вибори в ОТГ відбуваються з підкупом, фальсифікаціями та залученням адмінресурсу, - Тимошенко

У с. Софіївка Станіславської ОТГ у Херсонській області було виявлено відсутність у виборчому списку одного з кандидатів у депутати - самовисуванця, члена партії "Наш край". Бюлетені були погашені і внесені виправлені, після чого робота дільниці була відновлена.

Також у селі Підгірці Рудківського району Львівської області було зафіксовано спробу виносу бюлетеня з дільниці. Особу, що намагалась винести бюлетень затримано, складено акт про порушення. Імовірно, запущено "карусель".

У Чернігівській області були помічені не зняті агітаційні плакати кандидата від партії "Наш край", а у Львівській області - рекламний борд партії "Свобода" на приватній території.

Читайте також: "На 7,4% дільниць були факти видачі виборчих бюлетнів без паспортів", - Айвазовська

Крім того, зафіксовано відкриття виборчих дільниць із запізненням у Черкаській, Полтавській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях.

Нагадаємо, сьогодні, 29 жовтня, в Україні відбуваються перші місцеві вибори в 201 об'єднаній територіальній громаді.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики