Цензор.НЕТ

30.10.17 21:13

У Києві відбулася конференція Україна-НАТО

Сьогодні Україні необхідно зосередитися на впровадженні стандартів НАТО і виконанні річних національних програм співпраці з Альянсом. Такого висновку дійшли учасники першого Київського трансатлантичного діалогу, який відбувся 26-27 жовтня в столиці України з ініціативи фондів German Marshall Fund (GMF), Boumbouras Foundation, а також компанії "Гефест" за підтримки НАТО.

нато

Зокрема, Стівен Пайфер, директор Інституту Брукінгса з контролю над озброєннями і нерозповсюдженням зброї масового ураження, підкреслив, що на шляху до НАТО Україні важливо не відчувати ілюзій, а зосередитися на практичних діях.

"Дуже важливо, що в Україні немає ілюзій. Якщо Україна вступить у НАТО в понеділок, у вівторок НАТО буде змушене втрутитися в конфлікти на Донбасі і в Криму. Тому зараз Україна не може вступити в НАТО. Ми обговорювали з українськими політиками національні річні програми щодо вступу України в НАТО. Вам потрібно робити більше практичних кроків. Не завищуйте ваші очікування, зосередьтеся на практичних діях", - зазначив Стівен Пайфер.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У НАТО хочуть, щоб Україна й Угорщина порозумілися між собою, - Пристайко

Учасники конференції також обговорили завдання України перед самітом НАТО в 2018 році, методи протидії експертів Північноатлантичного альянсу гібридним війнам і майбутню роль Китаю в геополітичній картині світу.

Як заявив віце-президент Boumbouras Foundation Василіс Бумбурас, завдання Трансатлантичних діалогів - створити регулярну платформу для обміну ідеями з приводу інтеграції України в НАТО між високопоставленими представниками країн-членів Альянсу та українськими політиками.

"Сьогоднішня конференція - результат сміливої ідеї, яка почала реалізовуватися 6 років тому і була присвячена створенню платформи для обміну ідеями та поглядами - як Україні рухатися на шляху до Північноатлантичного альянсу. У нас є можливість попрацювати з високопоставленими представниками Європейського союзу, Америки та України - з тими, хто приймає рішення. Я запрошую всіх поділитися своїми ідеями і пропозиціями у відкритому середовищі, спеціально створеному для того, щоб обмінятися думками і створити продуктивний діалог. З метою сформувати чітку стратегію для безпеки й оборони України", - підкреслив Василіс Бумбурас.

Також читайте: Якщо Україна вступить у НАТО в понеділок, у вівторок Альянс змушений буде втрутитися в конфлікти на Донбасі та в Криму, - екс-посол США в Україні Пайфер

У Києві відбулася конференція Україна-НАТО 01

Київські трансатлантичні діалоги - це перший офіційний захід, присвячений інтеграції України в НАТО, який відбувається в Києві. Серед гостей конференції - міністр закордонних справ України Павло Клімкін, посол США в Україні Марі Йованович, віце-президент Німецького Фонду Маршалла США Ян Лессер, директор з питань безпеки та політико-військових справ Бюро європейських і євразійських справ Державного департаменту США Майкл Мерфі, директор Інституту Брукінгса з контролю над озброєнням та нерозповсюдженням зброї масового ураження Стівен Пайфер, голова департаменту публічної дипломатії НАТО Герлінда Нігус та інші відомі експерти й представники країн-союзників Північноатлантичного альянсу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики