Цензор.НЕТ

01.11.17 14:53

Податківці викрили на Чернігівщині одного з організаторів великого конвертаційного центру, який легалізував понад 196 млн грн

У Чернігівській області співробітниками податкової міліції спільно з обласною прокуратурою викрито схему легалізації грошових коштів на суму 196 мільйонів гривень.

гфс

Про це повідомили в прес-службі ДФС, передає Цензор.НЕТ.

Раніше "Цензор. НЕТ" писав про те, що співробітниками податкової міліції в Чернігівській області спільно з прокуратурою області, в жовтні поточного року було ліквідовано міжрегіональний "конвертаційний центр", яким протягом 2017 рокубуло переведено у готівку понад 200 млн грн. В ході проведених обшуків було вилучено готівкові кошти в сумі 8,2 млн гривень, понад 5,5 мільйонів доларів США, понад 300 тисяч євро, а також 6 кілограмів 610 грамів золота в злитках.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У банківських скриньках учасників великого конвертаційного центру податківцями вилучено 5,5 млн дол., - заступник голови ДФС Білан. ФОТОрепортаж

Зараз, як розповіли у ДФС, тривають системні заходи з відпрацювання незаконної діяльності його учасників.

Так, під час документування діяльності конвертаційного центру було встановлено механізм незаконного збагачення одного з організаторів і активних діячів угруповання, жителя Чернігова. В рамках розслідування кримінального провадження у ч. 3 ст. 212 і ч.1 ст. 205 КК України встановлено, що він створив і організував діяльність низки підконтрольних суб'єктів господарювання, які протягом 2014-2017 років завдали збитки державі й ухилилися від сплати податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств на загальну суму понад 187, 7 млн грн.

Фігурант певний час отримував невраховані надприбутки, які надходили від реалізації оптових партій продуктів харчування за готівкові кошти. При цьому декларував продаж зазначеної продукції суб'єктам господарювання, які входили до складу транзитно-конвертаційних груп, які в подальшому формували схемний податковий кредит із ПДВ та валові витрати суб'єктів реального сектора економіки.

Грошові кошти, отримані в результаті здійснення цих дій, легалізовувались фігурантом шляхом придбання на себе і близьких родичів нерухомості, автомобілів преміум-класу, дорогоцінних металів і валютних цінностей.

Загальна сума легалізованих коштів становить понад 196 млн грн.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Держслужбовці "відмили" через конвертцентр понад 10 млн бюджетних коштів, - прокуратура Києва. ФОТО

За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 3 ст. 209 КК України.

Слідчі дії тривають.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики