Цензор.НЕТ

03.11.17 16:27

Статус Криму повинні визначати корінні жителі - кримські татари, - Умеров

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров вважає, що кримськотатарський народ повинен отримати автономію на своїй споконвічній землі.

татары флаг крымские

Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Коментуючи слова колишнього представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Романа Безсмертного про статус кримського півострова, які він виголосив раніше в ефірі телеканалу "112 Україна", Умеров висловив свою повну згоду з думкою дипломата.

"Він дуже добре висловився тоді. Він сказав, що кримські татари повинні визначати статус Криму. І що кримські татари повинні визначати, Криму бути з Росією, Україною чи ще з кимось. Інша річ, що на цій території, яка вважається кримськотатарською, повинні дотримуватися права всіх інших. Але статус повинні визначати корінні. Це повністю збігається з моєю думкою", - підкреслив Умеров.

При цьому він зазначив, що проект відповідного закону вже готовий, проте поки є труднощі з його прийняттям.

"Проект, який підготовлений, ще не пройшов усі необхідні інстанції, ще не внесений до порядку денного. Це, напевно, нерозторопність або бюрократія. У нас не дуже поворотка держава. Це перша причина. Друга причина - розбрат серед депутатських фракцій, груп, окремих депутатів і т.д. Навіть у рідній президентській фракції не все гладко", - пояснив заступник голови Меджлісу.

Повний текст інтерв'ю з Ільмі Умеровим читайте ТУТ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики