Цензор.НЕТ

07.11.17 15:46

"Молоде поповнення" найманців РФ на Донбасі масово подає рапорти на звільнення, - ГУР

Окупаційне командування російсько-терористичних військ на Донбасі продовжує приховано віддавати накази обстрілювати позиції сил АТО з метою провокування вогню, що викликає обурення терористів із місцевих жителів, сім'ї яких проживають уздовж лінії зіткнення.

разведка

Як передає Цензор.НЕТ, про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник, посилаючись на дані Головного розвідувального управління Міноборони.

"Зокрема, 5 листопада противник обстріляв передові позиції Збройних Сил України із застосуванням артилерії з району н.п. Мінеральне, що стало причиною чергової ескалації бойових дій. Водночас, провокування російським командуванням порушень Мінських домовленостей про припинення вогню викликає обурення військовослужбовців т. н. 1 і 2 АК, призваних із місцевих жителів, сім'ї яких проживають уздовж лінії зіткнення", - повідомляє розвідка.

Читайте також: На окупованому Донбасі зростають проукраїнські настрої, - Мотузяник

Також наголошується, що в з'єднаннях і частинах російських найманців триває зниження рівня морально-психологічного стану в результаті втрати довіри і поваги т.зв. сержантського і рядового складу до російських офіцерів, які створюють для себе комфортні умови служби та зневажливо ставляться до підлеглих.

ГУР повідомляє, що в зв'язку з цим зафіксована масова подача рапортів на звільнення "молодим поповненням так званого 1-го армійського корпусу".

"При цьому бойовики залишають розташування цих так званих підрозділів, не чекаючи рішення командування", - сказано в повідомленні ГУР.

Також читайте: Ворожі диверсанти виходять у "сіру зону" і відкривають вогонь по своїх позиціях із метою звинуватити в цьому сили АТО, - Мотузяник
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики