Цензор.НЕТ

13.11.17 21:22

Конвертаційний центр з оборотом 130 млн грн ліквідували у Вінницькій області, - ДФС

Співробітники податкової міліції у Вінницькій області ліквідували конвертаційний центр з оборотом 130 млн. грн.

гфс

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначено: "В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 205, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 212 КК України встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки Вінницької, Чернівецької, Житомирської, Черкаської та Київської областей, м. Києва послуги з безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ, завищення валових витрат і переведення безготівкових коштів у готівку.

З метою прикриття незаконної діяльності фігуранти створили (зареєстрували) 28 суб'єктів господарювання, на рахунки яких підприємства реального сектора економіки перераховували безготівкові кошти за нібито поставлені товари.

Загальний оборот конвертаційного центру сягнув близько 130 млн грн.

За результатами 12 обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів, в офісних приміщеннях і транспортних засобах вилучено документи бухгалтерського та податкового обліку, засоби зв'язку, оргтехніку, чорнові записи та печатки, які використовувалися для здійснення незаконної діяльності.

Тривають слідчі дії".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Конвертаційний центр з оборотом понад 300 млн грн ліквідували в Дніпрі, - ДФС. ФОТОрепортаж
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики