Цензор.НЕТ

23.11.17 14:00

Видобуток газу "Укргазвидобування" за підсумками 2017 року становитиме 15,2 млрд куб. м, - Гройсман

Розпочата Урядом України політика досягнення енергонезалежності держави передбачає збільшення обсягу видобутку власного газу до 20 млрд кубометрів до 2020 року.

газ газа транзит газопровод труба газовая

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Глава Уряду перебуває з робочою поїздкою на Полтавщині, де відвідав кілька свердловин державного холдингу "Укргазвидобування".

"За підсумками цього року ми виходимо на 15,2 млрд кубометрів і ставимо завдання до 2020 року вийти на видобуток 20 млрд кубометрів", - зазначив Володимир Гройсман.

Читайте також: "Це і є наш курс", - Гройсман про повну демонополізацію ринку газу

Він підкреслив, що енергетична незалежність дозволить не тільки відмовитися від імпорту палива як фактора впливу на Україну, а й забезпечить зниження цін на газ всередині країни.

"Україна буде незалежною, а українці отримають доступ до дешевого газу", - сказав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України під час засідання 22 листопада розглянув і затвердив концепцію розвитку газодобувної промисловості України, яка передбачає щорічне нарощування видобутку власного газу з можливістю в середньостроковій перспективі вийти на експорт палива. За даними вчених, Україна має 276 млрд м3 підтверджених запасів газу (140 родовищ). Загальний потенціал родовищ втричі більше: 923 млрд м3. Протягом останніх десятиліть Україна тільки знижувала обсяг видобутку власного газу, зокрема через низку політичних рішень. Позитивна динаміка видобутку газу була зафіксована в 2016 році. Загальний обсяг видобутку минулого року становив 14,6 млрд кубометрів.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики