Цензор.НЕТ

23.11.17 16:59

ФСБ хоче очорнити Меджліс і запустити нову хвилю арештів, - Чубаров про обшуки і затримання кримських татар

Обшуки і затримання в Криму проходять у рамках спецоперації ФСБ Росії з метою арешту активістів національного руху і компрометації Меджлісу кримськотатарського народу.

чубаров

Про це у Facebook написав голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров, інформує Цензор.НЕТ.

"Аналіз інформації, що надходить з Криму, свідчить про широкомасштабну спеціальну операцію, що проводиться ФСБ Росії в окупованому Криму, цілями якої є нові арешти активістів національного руху і компрометація Меджлісу кримськотатарського народу", - написав він.

Чубаров додав, що при цьому роль провокатора, по своїй волі чи з примусу, відведена громадянинові Туреччини Юсуфу Айтану, який раніше втерся в довіру до сім'ї Веджіє Абла Кашка.

"Як водиться в окупованому Росією Криму, одночасно з початком обшуків в російських державних ЗМІ відбувся викид інформаційних матеріалів, покликаних виправдати чергові репресії російських окупантів проти кримських татар і, одночасно, очорнити Меджліс кримськотатарського народу", - написав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Окупантам не сховатися від правосуддя. За всі злочини настане відповідальність, - МЗС про смерть Веджіє Кашка після затримання в Криму

Раніше повідомляли, що окупанти провели серію обшуків і затримань кримських татар у Криму.

ФСБ хоче очорнити Меджліс і запустити нову хвилю арештів, - Чубаров про обшуки і затримання кримських татар 01
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики