Цензор.НЕТ

27.11.17 00:01

Окупаційний суд у Криму залишив під арештом фігуранта "справи українських диверсантів" Дудку

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту і залишив під арештом фігуртанта "справи українських диверсантів" Володимира Дудку.

суд

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Таким чином він перебуватиме під вартою ще три місяці.

Нагадуємо, 9 листопада 2016 року в Севастополі затримали "членів диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міністерства оборони України" - Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова та Володимира Дудку. Підконтрольний Кремлю Ленінський районний суд Севастополя 10 листопада 2016 року заарештував трьох затриманих у Севастополі "диверсантів" на два місяці. Після цього термін утримання під вартою Штиблікову, Бессарабову та Дудці продовжували кілька разів.

Читайте також: Окупантам не сховатися від правосуддя. За всі злочини настане відповідальність, - МЗС про смерть Веджіє Кашка після затримання в Криму

Севастопольський міський суд 16 листопада засудив Дмитра Штиблікова до 5 років колонії суворого режиму і до штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов до 2014 року працювали військовими експертами в центрі "Номос". Володимир Дудка - капітан 2-го рангу запасу, в минулому - капітан корабля радіоелектронної розвідки.

У Службі безпеки України заявили, що затримані в Криму громадяни України не є ні співробітниками, ні контактерами з боку СБУ.

Читайте також: Потрібно посилити санкції проти Росії через репресії в окупованому Криму, - Конгрес українців Канади
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики