Цензор.НЕТ

28.11.17 15:47

Європа шляхом компромісу вже не піде. Всім ясно, що ця гібридна війна - це світова війна проти всього світу, - Клімкін

РФ зараз намагається вести гібридну війну проти всієї Європи і практично всіх країн світу, констатує міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

климкин

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це в ході форуму "Україна: у прагненні до рівноваги" у вівторок у Києві.

"І це не тільки втручання у вибори і не тільки пропаганда. Це загроза власне існуванню демократичних інститутів і способу життя. Тепер Росія контролює Сирію, багато чого в Лівії, тримаючи, як зашморг, фактор того, які потоки біженців підуть у той чи інший бік. Яким чином Європа вийде з цієї ситуації - залежить і від нас", - сказав Клімкін.

Читайте також: Путін ще остаточно не вирішив, що він хоче зробити на Донбасі, - Волкер

Глава українського зовнішньополітичного відомства також висловив переконання, що в майбутньому Україна буде визначати не тільки свій шлях до Європи, "а й визначати сам європейський проект".

Міністр зазначив, що в Європі все більше є розуміння того, що "понад 300 тисяч українців боролися і борються зі зброєю в руках".

"Європа шляхом компромісу вже не піде. Там вже всім ясно, що ця гібридна війна - це світова війна проти всього світу. Це не локальні дії Росії в одній країні... Нідерланди, Каталонія... Йдеться вже про майбутнє трансатлантичного світу, і місце України в цьому світі набагато важливіше, ніж здавалося раніше", - підкреслив П.Клімкін.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики