Цензор.НЕТ

07.02.18 11:21

Прапор України урочисто підняли в Олімпійському селищі Пхьончхана, - НОК. ФОТОрепортаж

В Олімпійському селищі Пхьончхана на спеціалізованій площі відбулося підняття державного прапора України під акомпанемент національного гімну та за участю спортсменів і тренерів збірної.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Національного олімпійського комітету (НОК).

"В Олімпійському селищі Пхьончхана урочисто піднято Державний прапор України. Традиційна церемонія, що передує офіційному відкриттю і символізує готовність команди до участі в Олімпійських іграх, відбулася в Олімпійському селищі Пхьончхана. Підняття державного прапора відбулося під акомпанемент гімну України на спеціалізованій площі й зібрало спортсменів і тренерів нашої олімпійської збірної. Навіть морозна погода в Пхьончхані відступила для успішного проведення церемонії, надавши найтепліший день за час перебування в Пхьончхані - температура з -20 піднялася до -8 і виглянуло яскраве сонечко", - сказано в повідомленні.

Українську делегацію привітав мер Олімпійського селища, Олімпійський чемпіон і член Міжнародного Олімпійського Комітету Ю Син Мін.

У рамках церемонії її учасників привітали корейської музикою та сучасними танцями.

На згадку про подію відбувся обмін символічними сувенірами між мером селища і українською делегацією на чолі з президентом НОК, Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою та шефом місії української делегації на зимових Олімпійських іграх, призеркою Олімпійських ігор Анною Сорокіної.

Сергій Бубка та Анна Сорокіна поставили свої підписи на стіні Олімпійського перемир'я. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики