Цензор.НЕТ

11.02.18 09:34

Кулемет Калашникова, РПГ, гранати і вибухівка: поліція вилучила арсенали зброї у двох областях. ФОТО

Співробітники Національної поліції вилучили ручний кулемет Калашникова, реактивні протитанкові гранатомети, вибухівку і заряди у жителів Дніпропетровської та Вінницької областей.

Кулемет Калашникова, РПГ, гранати і вибухівка: поліція вилучила арсенали зброї у двох областях. ФОТО

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції, інформує Цензор.НЕТ.

"У місцевих жителів правоохоронці виявили та вилучили ручний кулемет Калашникова, реактивні протитанкові гранатомети, вибухівку. Також кілька десятків запалів до гранат та близько п’яти тисяч набоїв до різної зброї.

У Вінницькій області під час проведення обшуку в будинку місцевого жителя поліцейські вилучили шість реактивних протитанкових гранатометів РПГ-26, шість пострілів до реактивного протитанкового гранатомету, 10 корпусів гранат, 27 запалів до гранат. Також правоохоронці виявили та вилучили 600 г вибухівки, два сигнальні пістолети іноземного виробництва та близько 2 тис. набоїв до різної зброї.

На Дніпропетровщині в гаражному боксі місцевого жителя, оперативники виявили та вилучили ручний кулемет Калашникова, три реактивні протитанкові гранатомети РПГ-22, тринадцять корпусів гранат, вісім запалів до гранат. Крім того, поліцейські вилучили сигнальний пістолет, газовий пістолет та понад 3 тис. набоїв до різної зброї.

За обома фактами розпочаті кримінальні провадження за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Кулемет Калашникова, РПГ, гранати і вибухівка: поліція вилучила арсенали зброї у двох областях 01
Кулемет Калашникова, РПГ, гранати і вибухівка: поліція вилучила арсенали зброї у двох областях 02
Кулемет Калашникова, РПГ, гранати і вибухівка: поліція вилучила арсенали зброї у двох областях 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики