Цензор.НЕТ

21.02.18 20:18

Всі категорії пенсіонерів системи МВС отримають підвищені пенсії з 1 січня 2018 року, - Аваков. ВIДЕО

Міністр внутрішніх справ заявив, що з 1 січня 2018 року всі категорії пенсіонерів органів системи МВС отримають підвищену пенсію. Зокрема, це військовослужбовці і працівники Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. Відповідне рішення закріплено в постанові Кабінету Міністрів від 30 серпня 2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб"

Всі категорії пенсіонерів системи МВС отримають підвищені пенсії з 1 січня 2018 року, - Аваков. ВIДЕО

Про це Арсен Аваков заявив сьогодні, 21 лютого, під час селекторної наради, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

"Останнім часом питання пенсійного забезпечення людей у погонах стало улюбленою темою для спекуляції і політичних ігор. Я думаю, що на цьому варто поставити крапку і закрити цю тему. Після тривалої дискусії, яка велася практично рік і дуже активно останній місяць, Прем'єр-міністр ухвалив рішення про пенсії для військовослужбовців та працівників Міністерства внутрішніх справ. Йдеться про дві фундаментальні речі, які нам вдалося закріпити. Перше - всім категоріям пенсіонерів органів системи МВС підвищена пенсія буде нарахована з 1 січня 2018 року. Тобто сьогодні рішення ухвалено, від завтра почнуться нарахування", - сказав міністр внутрішніх справ.

Всі категорії пенсіонерів системи МВС отримають підвищені пенсії з 1 січня 2018 року, - Аваков 01

Арсен Аваков пояснив, що для особового складу, який зараз перебуває на службі, нараховуватимуться підвищені пенсії.

"За новим законом для людей, які зараз перебувають на службі в системі МВС, нараховуватиметься підвищена пенсія. Надалі будь-яка індексація заробітної плати діючих офіцерів НГУ і НПУ, ДСНС, ДПСУ буде прив'язана до пенсій", - сказав міністр.

Державний секретар МВС Олексій Тахтай пояснив, що з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2019 всі категорії пенсіонерів МВС щомісяця отримуватимуть пенсійні виплати в новому перерахованому розмірі плюс доплата з 2016 року.

Всі категорії пенсіонерів системи МВС отримають підвищені пенсії з 1 січня 2018 року, - Аваков 02

"Про перерахунок пенсії відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", а саме: військовослужбовцям ДПСУ, НГУ, особам рядового і начальницького складу ДСНС. Перерахунок проводиться з 1 січня 2018 року. Пенсії визначатимуться за рахунок - посадового окладу, спеціального звання і надбавки за вислугу років, визначені станом на 1 березня 2018 року, згідно з постановою Кабінету міністрів від 30 08.2017 року. Виплата пенсій проводитиметься таким чином - з 1 січня 2018 року старий розмір пенсії плюсуватиметься з 50% суми підвищення. З 1 січня 2019 по 31 грудня 2019 старий розмір пенсії і 75% суми підвищення. З 1 січня 2020 року повноцінно новий перерахований розмір пенсій", - сказав Олексій Тахтай.

Він додав, що завдяки виваженій позиції МВС збережено новий прозорий диференційований підхід у призначенні пенсій. Це в подальшому забезпечить гідний рівень пенсії працюючих військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів та інших військових формувань.

Радник міністра внутрішніх справ Василь Дурдинець наголосив, що ветерани МВС вже давно ведуть діалог з міністерством про перерахунок пенсій.

Всі категорії пенсіонерів системи МВС отримають підвищені пенсії з 1 січня 2018 року, - Аваков 03

"Я дуже вдячний МВС за принципову позицію у питанні пенсійного забезпечення ветеранів органів внутрішніх справ. Кілька років тому ми почали цивілізований діалог і, нарешті, підійшли до його логічного завершення", - сказав Василь Дурдинець.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики