Цензор.НЕТ

01.03.18 00:38

Затримано зловмисників, підозрюваних у замаху на керівника Державної продовольчо-зернової корпорації, - Князєв. ФОТО

Сьогодні, 28 лютого, поліція затримала 4 зловмисників, які підозрюються в замаху на вбивство керівника ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив глава Національної поліції України Сергій Князєв, передає Цензор.НЕТ.

10 листопада минулого року в Києві злочинець проломив голову керівнику державного підприємства, а через деякий час іншому керівнику прив'язали бойову гранату до авто. І тільки раптове зниження температури призвело до того, що важіль гранати не спрацював, а примерз до кузова. Це і врятувало життя багатьох людей, адже авто було припарковане в людному місці Києва.

Затримано зловмисників, підозрюваних у замаху на керівника Державної продовольчо-зернової корпорації, - Князєв 01

"З'ясувалося, що напади пов'язані з професійною діяльністю чиновників. Саме таким чином зловмисники намагалися змусити керівників до розкрадання державних коштів. Прикриваючись підробленими договорами експорту, учасники злочинної схеми проводили фіктивні закупівлі зерна. Але задум було не так просто здійснити, бо керівники намагалися перешкодити таким махінаціям, призупинивши оплату за договорами.

Затримано зловмисників, підозрюваних у замаху на керівника Державної продовольчо-зернової корпорації, - Князєв 02


Організатори нападу сподівалися, що прибравши керівників, які не погоджувалися грати за їхніми правилами, корпорацію очолить підконтрольна їм кандидатура. Але на шляху їхнім планам стали правоохоронці спільно з Головним управлінням розвідки МО України", - написав Князєв.

Затримано зловмисників, підозрюваних у замаху на керівника Державної продовольчо-зернової корпорації, - Князєв 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики