Цензор.НЕТ

06.03.18 14:52

Суд заарештував на 2 місяці одного з підозрюваних у підриві офісу ТУКЗ в Ужгороді Білобородька. ФОТОрепортаж

Тримання під вартою без можливості внесення застави - такий запобіжний захід обрали обвинуваченому в підриві офісу Товариства угорської культури Закарпаття 27 лютого Олександру Білобородьку, мешканцю міста Кропивницький.

Розгляд справи щодо запобіжного заходу другому підозрюваному в цій справі – Кондратенку -  триває в Ужгородському міськрайонному суді. Про це Укрінформу повідомила прес-секретар Ужгородського міськрайонного суду Надія Гейруш, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні в Ужгородському міськрайонному суді обрали запобіжний захід першому з двох підсудних, яких підозрюють у підриві офісу Товариства угорської культури Закарпаття в Ужгороді 27 лютого. Отже, суд постановив Олександру Білобородьку, мешканцю Кропивницького, тримання під вартою терміном на 2 місяці без можливості внесення застави. Розгляд справи іншого підозрюваного Кондратенка розпочався в цьому ж суді", - сказала Гейруш.

"Громадянин Білобородько підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 194 та ч. 2 ст. 258, що вважаються важкими та особливо важкими... Тому суд задовольнив вимогу слідчого і обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб без призначення застави", - цитує суддю видання mukachevo.net, наголошуючи, що в ході судового засідання стало відомо, що підозрюваний є кадровим військовим і брав участь в АТО.

Суд заарештував на 2 місяці одного з підозрюваних у підриві офісу ТУКЗ в Ужгороді Білобородька 01

Олександр Білобородько. 

Суд заарештував на 2 місяці одного з підозрюваних у підриві офісу ТУКЗ в Ужгороді Білобородька 02
Суд заарештував на 2 місяці одного з підозрюваних у підриві офісу ТУКЗ в Ужгороді Білобородька 03

Суд заарештував на 2 місяці одного з підозрюваних у підриві офісу ТУКЗ в Ужгороді Білобородька 04

Другого підозрюваного Володимира Кондратенка доставили в суд. Наразі тиває засідання щодо обрання йому запобіжного заходу. 

Суд заарештував на 2 місяці одного з підозрюваних у підриві офісу ТУКЗ в Ужгороді Білобородька 05
Суд заарештував на 2 місяці одного з підозрюваних у підриві офісу ТУКЗ в Ужгороді Білобородька 06

Фото: uzhgorod.in.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики