Цензор.НЕТ

04.04.18 17:55

Письменник-пропагандист із РФ Піхалов став мільйонером, збираючи пожертви для терористів "ЛНР". ФОТО

Російський пропагандистський письменник із Санкт-Петербурга, любитель Сталіна і соратник бойовиків "ЛНР" Ігор Піхалов придумав схему, як збагатитися за рахунок "збору допомоги ополченцям Донбасу" і вже кілька років забезпечує собі цим комфортне життя в Росії.

Письменник-пропагандист із РФ Піхалов став мільйонером, збираючи пожертви для терористів "ЛНР". ФОТО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це розповів блогер, який пише під ніком Анатолій Штефан Штірліц.

Він повідомив, що Піхалов з'явився на окупованій Луганщині в "батальйоні "Зоря" ще в 2014 році.

"Він дуже різко став писати блоги про варварів-українців, злісних фашистів і карателів-нацгвардійців... От тільки Ігорьок не забував наприкінці кожної публікації додавати свій номер картки для допомоги мешканцям Донбасу і їхнім "захисникам". Позиціонував себе супер-воїном і спадкоємцем "дєдивоєвалі", а реально лише декілька разів виїжджав на місця бойових дій", - пише блогер.

Він зазначає, що за декілька місяців своїх "гастролей" Донбасом Піхалов вирішив, що йому для піару вже досить фотографій із "передової" і повернувся в Росію, де вже впродовж 4 років не забуває писати про "звірства" українських Збройних Сил, Нацгвардійців і добробатів". При цьому все так само вказує номер своєї банківської картки "для допомоги бійцям".

"Але найцікавіше, що у всіх групах терористів у соціальних мережах бойовики так званої "ЛНР" так і не можуть зрозуміти, кому і як допомагає "воїн-істерик" Ігорьок і куди пішли мільйони рублів допомоги. А славний писака Піхалов говорить про провокації і підступи агентів СБУ, які його в цьому звинувачують. Ось така вона, російська дружба, а простими словами - заробіток упродовж 4 років", - зазначає Штірліц.

Водночас він повідомляє, що в одній із публікацій бойовик із позивним "Пітер" обіцяє при зустрічі з письменником у Пітері "розбити його обличчя і його новий автомобіль Мерседес".

Письменник-пропагандист із РФ Піхалов став мільйонером, збираючи пожертви для терористів ЛНР 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики