Цензор.НЕТ

06.04.18 22:32

Спробу незаконного переміщення на непідконтрольні території партії товарів вартістю 457 тис. грн припинено на Донеччині. ФОТО

Співробітники податкової міліції управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон проведення АТО в Донецькій області спільно з працівниками СБУ попередили спробу незаконного переміщення через лінію розмежування великої партії товарів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Так, біля с.Торецьке зупинили вантажний автомобіль марки "Газель", який рухався в обхід контрольно-пропускних пунктів до тимчасово непідконтрольних територій.

Спробу незаконного переміщення на непідконтрольні території партії товарів вартістю 457 тис. грн припинено на Донеччині 01

Під час огляду в кузові автомобіля виявлено та вилучено партію товарів народного споживання вартістю 457 тис. грн, призначену для переміщення через лінію розмежування поза визначеними дорожніми коридорами.

Таким чином, водій порушив вимоги Порядку переміщення товарів у район чи з району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 №99, та наказу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб "Про затвердження Переліку та обсягів товарів, дозволених для переміщення до/з гуманітарно-логістичних центрів і через лінію дотику".

Стосовно водія складено адміністративний протокол за ч.1 ст.204-3 КУпАП.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики