Цензор.НЕТ

27.04.18 18:45

Податківці ліквідували на Чернігівщині схему незаконного виробництва та реалізації недоброякісного пального. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Чернігівській області спільно з обласною прокуратурою ліквідували схему незаконного виробництва та збуту фальсифікованого пального.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці ліквідували на Чернігівщині схему незаконного виробництва та реалізації недоброякісного пального 01

У рамках проведення операції "Акциз-2018" і розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України була встановлена ​​група осіб, які організували в одному з районних центрів, на території приватного господарства, підпільний цех із виробництва недоброякісного бензину і дизельного палива. Продукцію виробляли шляхом змішування бензину стабільного і спеціальних домішок, що підвищують октанову кількість пального, і реалізовували через мережу нелегальних АЗС.

Щотижня фігуранти виготовляли і збували до 10 тис. літрів фальсифікованих ПММ.

За результатами обшуків, проведених у приміщеннях, де виготовляли, зберігали і продавали незаконно виготовлене пальне, а також в автомобілях, в яких його транспортували, вилучено та передано на відповідальне зберігання 8,4 тис. літрів фальсифікованих ПММ, 2 автомобілі, обладнання для змішування паливно мастильних матеріалів, пластикові ємності із залишками паливно-мастильних матеріалів об'ємом від 20 до 1000 л та обладнання для реалізації пального (насоси, шланги, лічильники, роздавальні колонки).

 Податківці ліквідували на Чернігівщині схему незаконного виробництва та реалізації недоброякісного пального 02

Загальна вартість вилучених ТМЦ становить 1 млн 640 тис. грн. Тривають слідчі дії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики