Норвежець на пластикових бочках намагався перетнути українсько-румунський кордон річкою Дунай, - Держприкордонслужба. ФОТОрепортаж

27199 72

Вчора прикордонники Ізмаїльського загону затримали громадянина Норвегії під час спроби незаконно перетнути державний кордон. Інформацію про появу невідомого на березі річки Дунай отримав дільничний інспектор прикордонної служби.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

За даними відомства, на перевірку негайно виїхав прикордонний наряд, який застав іноземця на гарячому. Цікавим фактом є те, що кордон він намагався перетнути за допомогою двох пластикових бочок. Горе-мандрівник пояснив, що планував потрапити до Африки через Румунію та інші країни ЄС.

Під час перевірки документів також з'ясувалося, що він перевищив терміни перебування на території України. Крім того, у порушника було виявлено 128 пігулок з нарковмісною речовиною, кошти в сумі понад 14 000 гривень, 6 гаджетів та 6 одиниць біжутерії.

Норвежець на пластикових бочках намагався перетнути українсько-румунський кордон річкою Дунай, - Держприкордонслужба 01

"За спробу незаконного перетину державного кордону і порушення правил перебування на території України на норвежця складені процесуальні документи. Подальшу його долю вирішить суд", - наголосили у відомстві.

Норвежець на пластикових бочках намагався перетнути українсько-румунський кордон річкою Дунай, - Держприкордонслужба 02

Фото: прес-служба Держприкордонслужби