Цензор.НЕТ

05.05.18 16:09

У Дніпрі активно зносять самобуд: цього року демонтують майже 200 об'єктів. ФОТО+ВІДЕО

У Дніпрі триває демонтаж самовільно зведених будівель. Станом на початок травня прибрали 14 об'єктів, до кінця року планують знести ще близько 180.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на dp.vgorode.ua.

За словами керівництва міста, на самовільну забудову скаржаться жителі, тому господарям таких об'єктів радять не сподіватися на удачу або покровителів і розбирати будівлі самостійно.

"Мер Борис Філатов поставив завдання: демонтувати незаконно побудовані конструкції і будівлі. Цього року ми плануємо прибрати ще 180 об'єктів, не рахуючи гаражів та інших конструкцій, які жителі міста побудували самовільно. Йдеться про об'єкти капітальної забудови, які були зведені без дозвільних документів. До робіт залучаються комунальні підприємства. Після цього умовному власникові об’єкта буде виставлено рахунок за проведення демонтажу", - зазначив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Посадовець додав, що після звернень мешканців на місця незаконної забудови виїжджають представники інспекції з питань благоустрою та Державної архітектурно-будівельної інспекції, факт нелегального будівництва документується. Умовний власник отримує припис на демонтаж.

У разі, якщо він ігнорує припис, забудову демонтують комунальні підприємства.

"У нас є комплекс заходів, зокрема й для хитрих власників, які прикриваються "лівими" рішеннями суду чи документами, але для нас це не проблема. Всі незаконно зведені будівлі в місті демонтують", - додав заступник Бориса Філатова.

У Дніпрі активно зносять самобуд: цього року демонтують майже 200 обєктів 01
У Дніпрі активно зносять самобуд: цього року демонтують майже 200 обєктів 02
У Дніпрі активно зносять самобуд: цього року демонтують майже 200 обєктів 03
У Дніпрі активно зносять самобуд: цього року демонтують майже 200 обєктів 04
У Дніпрі активно зносять самобуд: цього року демонтують майже 200 обєктів 05
У Дніпрі активно зносять самобуд: цього року демонтують майже 200 обєктів 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики