Цензор.НЕТ

07.05.18 14:24

Суд щодо вбивства Бузини перенесли на місяць через неявку потерпілої та одного з адвокатів. ФОТОрепортаж

Шевченківський районний суд міста Києва переніс розгляд кримінального провадження за обвинуваченням Андрія Медведька і Дениса Поліщука у вбивстві журналіста Олеся Бузини на 7 червня.

Суд щодо вбивства Бузини перенесли на місяць через неявку потерпілої та одного з адвокатів. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Потерпіла - мати Олеся Бузини - не з'явилася на засідання, оскільки перебуває не в Києві.

Також відсутній один із захисників Медведька і Поліщука.

Як наслідок, суд задовольнив клопотання представника потерпілої та одного з адвокатів про перенесення судового засідання.

Суд щодо вбивства Бузини перенесли на місяць через неявку потерпілої та одного з адвокатів 01
Суд щодо вбивства Бузини перенесли на місяць через неявку потерпілої та одного з адвокатів 02
Суд щодо вбивства Бузини перенесли на місяць через неявку потерпілої та одного з адвокатів 03
Суд щодо вбивства Бузини перенесли на місяць через неявку потерпілої та одного з адвокатів 04
Суд щодо вбивства Бузини перенесли на місяць через неявку потерпілої та одного з адвокатів 05

Нагадаємо, Олеся Бузину вбили 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, у якому він мешкав.

Двоє підозрюваних у скоєнні злочину А.Медведько та Д.Поліщук були затримані 18 червня. Д.Поліщук служив у зоні АТО в званні гвардії лейтенанта Збройних сил України, був командиром 54-го розвідувального батальйону. А.Медведько є учасником АТО, він проходив службу в складі батальйону МВС "Київ-2".

Після затримання суди обрали їм запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і неодноразово її продовжували.

9 грудня 2015 року Печерський суд змінив запобіжний захід для Д.Поліщука з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. 3 лютого 2016 року Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід для Д.Поліщука з цілодобового домашнього арешту на частковий домашній арешт - з 22.00 до 06.00, терміном до 2 квітня.

31 грудня 2015 року суд змінив запобіжний захід А.Медведьку на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. 28 січня 2016 року Печерський суд змінив цілодобовий домашній арешт А.Медведьку на частковий - з 19.00 до 08.00.

Підозрювані категорично заперечують свою провину. На численні суди з обрання їм запобіжного заходу постійно приходить велика кількість людей, їхні родичі, соратники, друзі і знайомі.

25 березня 2016 року Печерський райсуд відпустив А.Медведька під особисте зобов'язання.18 квітня Апеляційний суд Києва відмовив прокуратурі в задоволенні скарги на це рішення Печерського суду. Таким чином, з 26 травня А.Медведько вже не повинен носити електронний засіб стеження.

Також 25 березня Печерський суд відхилив клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу для іншого підозрюваного у вбивстві О.Бузини Д.Поліщука після 2 квітня. 26 квітня Апеляційний суд Києва підтвердив законність цього рішення.

28 листопада прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у вбивстві Бузини Медведька та Поліщука, а засідання суду у справі про вбивство журналіста Бузини призначили на 9 лютого.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики