Цензор.НЕТ

09.05.18 09:07

Главу Росспівробітництва в Україні Воробйова облили зеленкою та фекаліями. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Активісти облили зеленкою та фекаліями керівника Російського центру науки і культури в Києві Костянтина Воробйова.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Воробйов сьогодні збирався брати участь у масових заходах, зокрема, мав намір прийти на проросійський марш "Безсмертний полк".

"Це директор "россатруднічєство в Україні" Варабйов, російський шпигун, тобто дипломат. Прилетів з Майорки попраздновать Побєду в Києві. Спонсор бессмєртнага полка, якраз туди і збирався. Я зовсім випадково опинився поруч. Сидів собі в машині, читав філософські трактати німецьких класиків, якраз по радіо грала композиція гурту Пирятин - Арта. Аж раптом щось сталосі, підлітають якісь невідомі патріоти, команда добра і радості, С14 - і зеленкою його, і гівном його. Я людина вихована, прикрутив радіо, відклав трактат, зняв пенсне. Вийшов перепитати, чи все в порядку. Сьогодні бєсмєртний полк смердітиме як ніколи раніше", - написав у Facebook відомий волонтер Родіон Шовкошитний, виклавши відео з Воробйовим.

Волонтер Роман Сініцин оприлюднив фото з Воробйовим, написавши "команда радості добра і С14, прогулюючись Подолом, побачила зеленого керівника россотруднічєства, від якого дуже смерділо русскім міром. Останній збирався на безсмертний полк, але передумав".

Зазначимо, що Воробйов очолює пост ще з 2010 року, а також є керівником представництва "Росспівробітництва" і радником російського посольства в Україні.

Главу Росспівробітництва в Україні Воробйова облили зеленкою та фекаліями 01

Главу Росспівробітництва в Україні Воробйова облили зеленкою та фекаліями 02
Главу Росспівробітництва в Україні Воробйова облили зеленкою та фекаліями 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики