Цензор.НЕТ

17.05.18 22:16

Житловий комплекс для контрактників артилерійської бригади введено в експлуатацію на Тернопільщині, - Міноборони. ФОТОрепортаж

У райцентрі Теребовля Тернопільської області введено в експлуатацію капітально відремонтований гуртожиток поліпшеного планування для 125 військовослужбовців-контрактників окремої артилерійської бригади ОК "Захід".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Житловий комплекс для контрактників артилерійської бригади введено в експлуатацію на Тернопільщині, - Міноборони 01

На ремонт будівлі витрачено 15 млн грн. Тут укріплений фундамент, замінено дах, повністю замінені всі старі мережі, побудована нова котельня.

Житловий комплекс для контрактників артилерійської бригади введено в експлуатацію на Тернопільщині, - Міноборони 02

Також у будівлі проведено перепланування з загального на кубріковий тип. Цей тип житла для військовослужбовців передбачає проживання в одній кімнаті тільки декількох контрактників. Також у житловому комплексі проведено внутрішні штукатурні роботи, постелений новий підлогу, відновлений і утеплений фасад будівлі.

Житловий комплекс для контрактників артилерійської бригади введено в експлуатацію на Тернопільщині, - Міноборони 04
Житловий комплекс для контрактників артилерійської бригади введено в експлуатацію на Тернопільщині, - Міноборони 05

Незабаром у Теребовлі почнуть будівельні роботи ще двох житлових комплексів на 250 місць, а по всій Тернопільській області для військовослужбовців-контрактників окремої артилерійської бригади планує побудувати в цілому 7 будівель, де будуть проживати близько 900 контрактників.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики