Цензор.НЕТ

25.05.18 23:33

Конвертцентр із оборотом 28 млн грн ліквідували в Івано-Франківській області. ФОТО

Працівниками податкової міліції Івано-Франківської області під процесуальним керівництвом прокуратури за участю працівників управління СБУ в області припинено діяльність "конвертаційного" центру з оборотом понад 28 мільйонів гривень.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

"У рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.205, ч.5 ст.27, ч.3 ст.212, ч.1 ст.209 КК України була встановлена ​​група осіб, що надає підприємствам реального сектора економіки Івано-Франківської, Київської, Житомирської та Львівської областей послуги із незаконного формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. З метою прикриття незаконної діяльності групою осіб було створено (придбано) низку суб'єктів господарювання, реквізити яких використовувалися для документального відображення реалізації товарно-матеріальних цінностей підприємствам, яким в подальшому формувався фіктивний податковий кредит з податку на додану вартість", - йдеться в повідомленні.

Конвертцентр із оборотом 28 млн грн ліквідували в Івано-Франківській області 01

Потім кошти знімалися готівкою та передавалися замовникам, за винятком 11-13%, які були нагородою за конвертацію.

Таким чином упродовж 2018 року було проконвертовано 28 млн грн.

За результатами 7 санкціонованих обшуків вилучено печатки фіктивних підприємств, первинна бухгалтерська документація, чорнові записи, 1,1 тис. доларів США і 55,1 тис. грн.

Конвертцентр із оборотом 28 млн грн ліквідували в Івано-Франківській області 02

Тривають слідчі дії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики