Цензор.НЕТ

26.05.18 18:04

Фінал Ліги чемпіонів у Києві - вияв довіри до України з боку міжнародної спільноти, - Порошенко. ФОТОрепортаж

Проведення цьогорічного фіналу Ліги чемпіонів у Києві є виявом довіри до України з боку міжнародної спільноти, а також додасть додатковий поштовх для розвитку футболу в Україні, насамперед дитячого.

Таку думку висловив президент України Петро Порошенко на зустрічі з президентом УЄФА Александром Чеферіном, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт глави держави.

Петро Порошенко наголосив, що уже доброю традицією стало проведення в Києві загальноєвропейських заходів і підкреслив, що наступною ціллю для України є проведення матчу Суперкубку УЄФА або фіналу Ліги Європи.

Глава держави відзначив принципову позицію УЄФА щодо невизнання зміни статусу Кримського півострова. Символічною стала присутність Кубка Ліги Чемпіонів під час святкування 60-річчя відродженого на материковій частині України сімферопольського футбольного клубу "Таврія".

Президент УЄФА, зі свого боку, подякував главі держави за високий професійний рівень підготовки масштабного футбольного свята. Особливо було відзначено гостинність та щирий прийом іноземних гостей, зокрема вболівальників, з боку українців. 

"Ми ухвалили правильне рішення. Ваша підтримка була постійною. Ми в будь-який момент могли звернутися до вас. Набагато простіше організовувати такі масштабні заходи, коли влада підтримує їх", - сказав Александер Чеферін.

Порошенко зазначив, що дуже задоволений бачити щасливі обличчя українців і гостей, які демонструють повагу до обох клубів.

На питання про те, за кого він вболіватиме, глава держави запевнив, що  підтримуватиме обидва клуби.

Порошенко запросив Чеферіна відвідати послом доброї волі одне з міст українського Донбасу.

Фінал Ліги чемпіонів у Києві - вияв довіри до України з боку міжнародної спільноти, - Порошенко 01
Фінал Ліги чемпіонів у Києві - вияв довіри до України з боку міжнародної спільноти, - Порошенко 02
Фінал Ліги чемпіонів у Києві - вияв довіри до України з боку міжнародної спільноти, - Порошенко 03

Нагадаємо, за даними Державної прикордонної служби, на сьогодні в Україні на фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА приїхали майже 10 тисяч іноземних уболівальників.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики