Нацполіція та Адміністрація боротьби з наркотиками Мін'юсту США підписали меморандум про співпрацю. ФОТОрепортаж

6952 15
Нацполіція та Адміністрація боротьби з наркотиками Мін'юсту США підписали меморандум про співпрацю. ФОТОрепортаж

13 червня, за участю голови Національної поліції Сергія Князєва і заступника голови дипломатичної місії США в Україні Джорджа Кента, відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Нацполіцією України та Адміністрацією боротьби з наркотиками Мін'юсту США.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Нацполіція та Адміністрація боротьби з наркотиками Мінюсту США підписали меморандум про співпрацю 01

За словами Голови Національної поліції України Сергія Князєва, взаємодія нашої держави та Сполучених Штатів Америки у сфері протидії транснаціональній наркозлочинності розпочалась кілька років тому. З того часу в поліції були проведені важливі заходи щодо реструктуризації Департаменту протидії наркозлочинності. Також оновився кадровий персонал підрозділу, а до його компетенції віднесено нову функцію – боротьбу з міжнародною злочинністю.

У рамках процесу взаємодії України і США оперативники кількох підрозділів Департаменту протидії наркозлочинності отримали від іноземних партнерів прибори нічного бачення, тактичний телескоп, інфрачервону камеру, фото- відео- та оргтехніку на суму понад 1,5 мільйона гривень.

Нацполіція та Адміністрація боротьби з наркотиками Мінюсту США підписали меморандум про співпрацю 02

Також вітчизняні поліцейські отримали 7 позашляховиків для потреб підрозділів у регіонах. Автомобілі використовуватимуться під час документування організованих груп наркоділків із міжрегіональними й міжнародними звʼязками. "Автомобілі використовуватимуться під час документування організованих груп наркоділків з міжрегіональними й міжнародними звʼязками", - сказано в повідомленні.

Нацполіція та Адміністрація боротьби з наркотиками Мінюсту США підписали меморандум про співпрацю 03