Цензор.НЕТ

24.06.18 15:17

Найманці РФ цілеспрямовано знищують житлові квартали Південного, - оперативне командування "Північ". ФОТОрепортаж

Найманці російсько-окупаційних військ цілеспрямовано знищують населені пункти Донецької і Луганської областей після їхньої деокупації військовослужбовцями Об'єднаних сил.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру оперативного командування "Північ".

Населений пункт Південне був зайнятий українськими військовими без боїв і мав отримати шанс на повне відновлення цивілізованого життя.

Проте російські окупанти почали його цілеспрямовану руйнацію і створення умов для повного виїзду його мешканців. Їхні будинки щоденно піддавались обстрілам та підпалам освітлювальними мінами і снарядами та трасуючими кулями.

Знищено цілі вулиці. У таку спекотну погоду, яка стоїть зараз, перекидання вогню з будинку на будинок відбувається майже миттєво.

Військові, що обороняють селище, не встигають рятувати будинки від постійних підпалів із боку російських окупантів. Відсутність гарантій від ОРДО на безпечну роботу пожежних розрахунків та рятувальників унеможливлює збереження інфраструктури та цивільних будинків. Навіть більше, будь-який транспорт, що рухається у бік селища, чи у зворотному напрямку піддається обстрілу.

Ця тенденція посіяти паніку серед місцевих жителів виникла далеко не вчора. Окупанти навмисно руйнують цивільну інфраструктуру та обстрілюють мирні житлові квартали, щоб деморалізувати цивільне населення та підірвати довіру до військового керівництва, при цьому постійно транслюючи зомбо-картинку і штучний меседж : "Якби тут не було українських військових – у  вас би не стріляли".
Із наведеного можна зробити висновок, що російські окупанти та їхні приплічники не збираються відновлювати мирне життя у зоні конфлікту.

Найманці РФ цілеспрямовано знищують житлові квартали Південного, - оперативне командування Північ 01
Найманці РФ цілеспрямовано знищують житлові квартали Південного, - оперативне командування Північ 02
Найманці РФ цілеспрямовано знищують житлові квартали Південного, - оперативне командування Північ 03
Найманці РФ цілеспрямовано знищують житлові квартали Південного, - оперативне командування Північ 04
Найманці РФ цілеспрямовано знищують житлові квартали Південного, - оперативне командування Північ 05
Найманці РФ цілеспрямовано знищують житлові квартали Південного, - оперативне командування Північ 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики