Цензор.НЕТ

06.07.18 20:01

В Італії затримали українську яхту з 71 незаконним мігрантом. ФОТО

В італійському порту Кротоне виявили українську яхту, на борту якої перебував 71 нелегальний мігрант

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

У повідомленні зазначається: "Держприкордонслужба продовжує активно співпрацювати з європейськими правоохоронними органами для ефективної протидії транскордонній злочинності. Міжнародна взаємодія відбувається в тому числі через представництво EUROPOL. Зокрема, минулого місяця повідомлялося про викриття спільно із правоохоронцями Греції та Італії групи українців, які займалися переправленням незаконних мігрантів.

Отримавши чергову інформацію про можливу участь громадян України в незаконних діях з переміщення мігрантів морським шляхом оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління відразу попередили європейських колег.

Як результат, 3 липня в районі порту Кротоне італійські правоохоронці виявили яхту з незаконними мігрантами. На борту судна перебував 71 громадянин, у тому числі 8 жінок і 15 дітей, яких переправляли з Туреччини.

Схема переправлення не змінилась. Плавзасіб, як і минулого разу, був під прапором Німеччини, хоча реально виходив із порту Миколаївщини під прапором України".

В Італії затримали українську яхту з 71 незаконним мігрантом 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики