Цензор.НЕТ

10.07.18 09:52

Через КПВВ "Новотроїцьке" намагалися провезти 8 книг видання початку XX століття, - ООС. ФОТО

На КПВВ "Новотроїцьке" вилучено книги видання початку XX століття.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ООС у Facebook.

"На КПВВ "Новотроїцьке" з боку окупованої території прибув громадянин України за кермом автомобіля Renault Megane. Рухався він за маршрутом Донецьк-Волноваха. Під час роботи спільної оглядової групи у складі співробітників Державної прикордонної служби України та представників ДФС України зі складу Об'єднаних сил виявлено спробу переміщення через лінію розмежування восьми книг, видання початку XX століття, які, імовірно, мають історичну цінність. Попередня сума оцінки цих книг становить близько 230 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.

Через КПВВ Новотроїцьке намагалися провезти 8 книг видання початку XX століття, - ООС 01

Як повідомили в ООС, пояснити, хто власник цього літературного надбання, чоловік не зміг, а виступав посередником і лише перевозив книги.

Через КПВВ Новотроїцьке намагалися провезти 8 книг видання початку XX століття, - ООС 02
Фото: прес-служба ООС/Facebook

У діях чоловіка вбачається адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 204-3 КУпАП через те, що обсяг переміщених товарів перевищив норми, визначені наказом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України № 39 від 27 березня 2017 року.

Щодо цього громадянина співробітники Державної фіскальної служби склали адмінпротокол. Книги вилучено і доправлено на спеціалізовану експертизу щодо встановлення їхньої історичної цінності.

Через КПВВ Новотроїцьке намагалися провезти 8 книг видання початку XX століття, - ООС 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики