Цензор.НЕТ

10.07.18 15:52

Прокуратура провела обшуки в міськраді Черкас. ФОТОрепортаж

Прокуратура провела обшуки в міській раді Черкас в рамках провадження у ч. 2 ст. 364 - зловживання службовим становищем посадовими особами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру обласної прокуратури.

Як було встановлено, вони умисно, в інтересах двох суб’єктів господарської діяльності - забудовників, при укладенні з ними договорів пайової участі щодо об’єктів будівництва, не перевірили достовірність поданих забудовниками даних щодо вартості будівництва таких об’єктів, що призвело до заниження розміру пайових внесків на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури міста для замовників будівництва, та ненадходження до міського бюджету значної суми грошових коштів.

"У рамках проведення досудового розслідування в указаному кримінальному провадженні 09.07.2018 працівниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області проведено обшуки в профільних департаментах Черкаської міської ради та ряду суб’єктів господарської діяльності м. Черкаси", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, зокрема з будівництва об'єктів житлової забудови, для подальших експертних досліджень і встановлення обставин.

"Наразі триває досудове розслідування, слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин справи, в тому числі встановлення повного кола осіб, причетних до злочину. Хід розслідування вказаного провадження контролюється керівництвом прокуратури Черкаської області", - сказано в повідомленні.

Прокуратура провела обшуки в міськраді Черкас 01
Прокуратура провела обшуки в міськраді Черкас 02
Прокуратура провела обшуки в міськраді Черкас 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики