Цензор.НЕТ

16.07.18 22:27

Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань "Сі Бриз-2018". ФОТОрепортаж

Президент, Верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко ознайомився з ходом багатонаціональних навчань "Сі Бриз-2018", у яких беруть участь військовослужбовці країн НАТО і країн-партнерів. На навчаннях представлені Болгарія, Великобританія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Індія, Італія, Канада, Литва, Молдова, Норвегія, ОАЕ, Польща, Румунія, США, Туреччина, Україна та Швеція.

Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань "Сі Бриз-2018". ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Головне завдання навчань – набуття спроможності військовим командуванням ВМС України щодо планування та проведення морських операцій за процедурами та стандартами НАТО, а також підвищення рівня взаємосумісності частинами та підрозділами Військово-Морських сил України з підрозділами країнами-членами НАТО та країнами-партнерами НАТО.

Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 01
Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 02
Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 03

Президент на флагмані Військово-морських сил України фрегаті "Гетьман Сагайдачний" вийшов у відкрите море, де ознайомився з ходом перших тактичних навчань тактичної групи малих броньованих артилерійських катерів. У складі групи в навчаннях взяли участь 6 катерів.

Під час навчань було відпрацьовано тактичне розгортання і атаку умовного корабля противника у взаємодії з авіацією ВМС України. Мета навчання – відпрацювати організацію планування та підготовки багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні багатонаціональним штабом за стандартами НАТО, відпрацювати спільні дії багатонаціональних сил під час проведення багатонаціональної морської операції з безпеки у кризовому районі за стандартами НАТО.

Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 04
Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 05
Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 06

Проведення навчань сприяє покращенню співпраці і координації між країнами чорноморського регіону, відпрацюванню спільних маневрів у морі і на суходолі.

Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 07
Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 08
Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 09
Порошенко ознайомився з процесом багатонаціональних навчань Сі Бриз-2018 10

Навчання серії "Сі Бриз" проводяться як з країнами-членами НАТО, так і з іншими країнами-партнерами. У 2018 році відзначається 21-та річниця з початку проведення навчання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики