Цензор.НЕТ

17.07.18 14:34

У МВС розповіли про специфіку роботи поліції під час Хресної ходи в Києві. ФОТО

У пік туристичного сезону підрозділи МВС продовжують забезпечувати громадський порядок у місцях масового відпочинку громадян у південних областях країни. Крім цього, триває підготовка до низки масових акцій у середині літа в Києві, Одесі та Кривому Розі.

У МВС розповіли про специфіку роботи поліції під час Хресної ходи в Києві. ФОТО

Про це сьогодні, 17 липня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

За його словами, до забезпечення публічної безпеки будуть залучені всі підрозділи НПУ та НГУ, а також поліції діалогу, вибухотехніки, тактичні групи та кінологи.

"У липні-серпні в Україні відбудеться велика кількість масових заходів. 21 липня в Одесі відбудеться фінал Суперкубка України, 19 липня у Кривому Розі заплановано Марш рівності, 27-28 липня відбудеться Хресна Хода та урочистості з нагоди Хрещення Русі, 19 серпня Марш рівності відбудеться в Одесі, а 24 серпня ми готуємося до святкування Дня Незалежності. Усі ці заходи припадають на активну фазу туристичного сезону, тому всі підрозділи МВС пройдуть додаткову підготовку під час командно-штабних навчань, задля удосконалення взаємодії особового складу та готовності до всіх ситуацій", - зазначив Сергій Яровий.

Він додав, що навчання за участі керівників усіх управлінь поліції в регіонах та відповідальних за превентивну роботу відбудуться 20-22 липня в регіонах, а 24 липня фінальна фаза на базі навчального центру Національної гвардії України в Нових Петрівцях.

"Ми змоделюємо найімовірніші ситуації, які можуть виникнути під час масових заходів. Наші підрозділи мають відпрацювати ці сценарії, покращити співпрацю між власними підрозділами та органами системи МВС загалом. Ми керуємося найкращими європейськими практиками роботи, але і маємо власний досвід. Через військову агресію на сході та гібридні загрози всередині країни від РФ ми готуємо наші підрозділи до будь-яких викликів", - зазначив Сергій Яровий.

Своєю чергою, голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що проведення Хресної ходи може бути навмисно політизоване.

"Даю завдання всім начальникам Головних управлінь Національної поліції перевести перемовини з лідерами церковних єпархій, які є в ваших регіонах. Встановити точну кількість вірян, які візьмуть участь у ході. У кожному автобусі з ними має бути працівник поліції. Патрульна поліція забезпечуватиме рух транспорту в межах своїх регіонів, аби не виникло ніяких дорожньо-транспортних пригод. Офіцери нестимуть відповідальність за вірян, які прибудуть із регіонів", - сказав Сергій Князєв.

У МВС розповіли про специфіку роботи поліції під час Хресної ходи в Києві 01
У МВС розповіли про специфіку роботи поліції під час Хресної ходи в Києві 02
У МВС розповіли про специфіку роботи поліції під час Хресної ходи в Києві 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики