Цензор.НЕТ

17.07.18 16:14

У дитячому таборі на Донеччині отруїлися 60 дітей, розпочато розслідування, - Лисенко. ФОТО

60 дітей у віці від 9 до 16 років отруїлися в заміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Яструбок" у Донецькій області.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прес-секретар Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

Інцидент стався в с. Соснове Лиманського району в понеділок, 16 липня.

"Після вечері 60 дітей відчули недомагання, підвищення температури та нудоту. На теперішній час шпиталізовано 33 дитини до медичних закладів м. Слов’янська, Краматорська та Лиману з симптомами гострого кишкового отруєння. Прийнято рішення про госпіталізацію всіх дітей, які почуваються недобре. Вік госпіталізованих від 9 до 16 років", - повідомив він.

За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Загалом у таборі на оздоровленні перебуває 134 дитини. Зараз вживаються всі необхідні заходи для встановлення причин масового отруєння дітей та притягнення винних до відповідальності. Відібрано зразки їжі, якою годували дітей.

У дитячому таборі на Донеччині отруїлися 60 дітей, розпочато розслідування, - Лисенко 01
У дитячому таборі на Донеччині отруїлися 60 дітей, розпочато розслідування, - Лисенко 02
У дитячому таборі на Донеччині отруїлися 60 дітей, розпочато розслідування, - Лисенко 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики