Цензор.НЕТ

22.07.18 18:57

Житель Донецька, у якого виявили документи "козацтва ДНР", намагався дати хабар на КПВВ "Мар'їнка", - прес-центр ОС. ФОТО

22 липня 2018 року на КПВВ "Мар'їнка" під час огляду автомобіля Toyota Corolla було виявлено схованку, де були документи з символікою "ДНР".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.

Житель Донецька, у якого виявили документи козацтва ДНР, намагався дати хабар на КПВВ Марїнка, - прес-центр ОС 01

Документи було оформлено на жителя Донецька, громадянина К., а саме: службове посвідчення "Міжнародна національно-патріотична і спортивно-оборонна організація ДНР "Козацтво ДНР", знак "Народний контролер громадського руху "Донецька республіка" і членський квиток громадського руху "Донецька республіка".

Крім цього, громадянин К. запропонував гроші в розмірі 1 000 грн за нерозголошення факту виявлення документів із символікою "ДНР", коли посадові особи здійснювали контрольно-дозвільні процедури. Факт пропозиції хабара громадянином К. задокументовано.

Житель Донецька, у якого виявили документи козацтва ДНР, намагався дати хабар на КПВВ Марїнка, - прес-центр ОС 02

"Оскільки в діях громадянина К. вбачаються ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 369 Кримінального кодексу України, матеріали за цим фактом передано співробітникам Національної поліції для ухвалення рішення згідно з чинним законодавством", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики