Цензор.НЕТ

25.07.18 12:00

Платформи для прийому поїздів з Києва почали будувати в "Борисполі". ФОТО

В аеропорту "Бориспіль" поруч із лівим крилом посадкової галереї термінала D почалося будівництво посадкових платформ для поїздів із Києва.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на avianews.com, орієнтовно за 200 метрів від входу у термінал передбачається звести дві платформи для прийому рейкових автобусів, які з'єднають українську столицю з найбільшим аеропортом країни.

Крім цього, будівельники звели насип для укладання залізничного полотна від залізничної гілки, що працює,  до місця перетину з автомагістраллю "Київ-Бориспіль-Харків", а також ведуть роботи з облаштування ґрунту для укладання насипу з боку аеропорту.

Платформи для прийому поїздів з Києва почали будувати в Борисполі 01
Платформи для прийому поїздів з Києва почали будувати в Борисполі 02
Платформи для прийому поїздів з Києва почали будувати в Борисполі 03

Раніше в.о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що об'єкт буде здано на 1 грудня 2018 року, назвавши цей термін "важким".

За даними "Укрзалізниці", поїзди між головним залізничним вокзалом столиці "Київ-Пасажирський" і аеропортом "Бориспіль" курсуватимуть із проміжними зупинками на станціях "Видубичі", "Дарниця", а в подальшому біля залізничної естакади в районі автомагістралі Київ-Харків.

На лінії будуть використовувати 11 рейкових автобусів PESA 620M, розрахованих на перевезення 91 пасажира, і два автобуси PESA 630M на 192 місця. Техніка перебуває в розпорядженні "Укрзалізниці" і виконує регіональні перевезення в межах країни.

Інтервал руху не оголошено, однак згідно з інформацією з презентації "Укрзалізниці", у кожен бік на добу відправлятиметься 26 рейсів, а час в дорозі становитиме 35-40 хвилин зі стоянками на кінцевих станціях по 10 хвилин.

Вартість проїзду становитиме 80 грн. Раніше Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав оцінну вартість проїзду в новому поїзді в межах 80-120 грн.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики