Цензор.НЕТ

26.07.18 10:49

Податковою міліцією ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 180 млн грн у Дніпропетровській області. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували конвертаційний центр, який протягом 2017-2018 рр. проконвертував понад 180 млн грн.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 191, ч.2 ст.205, ч.1 ст. 366 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форм власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м.Києва незаконні послуги з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили низку підконтрольних підприємств, на розрахункові рахунки яких замовники незаконних послуг переказували безготівкові кошти за нібито придбані товари й послуги.

Надалі ці кошти переказували на розрахункові рахунки підприємств реального сектору економіки, які займаються оптовою торгівлею (тютюнові вироби, продукти харчування тощо). Фактично зазначені компанії реалізовували товари за готівку, яку в подальшому передавали організаторам "конверта", разом із податковими накладними на продаж товарно-матеріальних цінностей, формуючи при цьому податковий кредит із ПДВ.

Також готівкові кошти отримувалися з використанням рахунків фізичних осіб. Отримана готівка поверталася замовникам конвертації за вирахуванням 10-13% як винагороди за надані "послуги".

Податковою міліцією ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 180 млн грн у Дніпропетровській області 01

Податковою міліцією ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 180 млн грн у Дніпропетровській області 02

Податковою міліцією ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 180 млн грн у Дніпропетровській області 03

Таким чином, протягом 2017-2018 років було проконвертовано понад 180 млн грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних приміщеннях "конверта" і за місцем проживання фігурантів, вилучено 9 печаток підконтрольних СГД, чорнові записи та фінансово-господарські документи, чекові книжки, банківські картки, комп'ютерну техніку та мобільні телефони.

Крім того, на підставі постанови суду накладено арешт на суму ліміту ПДВ в СЕА ПДВ на загальну суму понад 2,8 млн грн.

Розслідування триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики