Цензор.НЕТ

27.07.18 14:51

Кораблі України й НАТО провели спільні навчання в Чорному морі. ФОТОрепортаж

ВМС ЗС України спільно з кораблями груп НАТО в Чорному морі провели тренування типу PASSEX.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба командування ВМС ЗСУ у Facebook.

"В акваторії Чорного моря кораблі Постійної військово-морської групи НАТО № 2 (SNMG2) та Постійної протимінної військово-морської групи НАТО № 2 (SNMCMG2) провели спільне тренування типу PASSEX з кораблями і катерами Військово-морських сил ЗС України. Метою маневрів є підвищення взаємосумісності, відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональних тактичних з’єднань та способів застосування катерних тактичних груп, здійснення спільних протимінних дій відповідно до стандартів НАТО", - сказано в повідомленні. 

Кораблі України й НАТО провели спільні навчання в Чорному морі 01

Зазначається, що в тренуванні брали участь три тактичні групи - багатоцільові кораблі, протимінні кораблі та артилерійські катери.

"PASSEX розпочався із тактичного маневрування всіх задіяних сил. Далі фрегати "DE RUYTER" Королівських ВМС Нідерландів, "REGELE FERDINAND" МС Румунії, "FATIH" ВМС Турецької республіки та "Гетьман Сагайдачний" ВМС ЗС України відпрацювали вправи у взаємодії з катерними тактичними групами в складі малих броньованих артилерійських катерів ВМС ЗС України "Аккерман", "Бердянськ", "Вишгород", "Кременчук" та "Лубни". Метою перших було відбиття малорозмірних швидкісних цілей, а других - імітація нанесення артилерійських ударів по бойовій групі багатоцільових кораблів", - сказано в повідомленні.

Кораблі України й НАТО провели спільні навчання в Чорному морі 02

Крім того, повідомляється, що під час тренування мінні тральщики "LUPU DINESCU" МС Румунії, "ANAMUR" ВМС Турецької республіки та рейдовий тральщик "Генічеськ" ВМС ЗС України здійснили пошук та виявлення якірних і донних мін (імітаторів), а водолазні групи – їх обстеження.

Кораблі України й НАТО провели спільні навчання в Чорному морі 03

Допоміжне судно "RHEIN" ВМС ФРН і морське водолазне судно "Почаїв" ВМС ЗС України виконали забезпечення пошуку виявлених мін. До дій також залучався гелікоптер з фрегата "DE RUYTER", який виконував елементи тактичного маневрування.

Кораблі України й НАТО провели спільні навчання в Чорному морі 04
Кораблі України й НАТО провели спільні навчання в Чорному морі 05
Кораблі України й НАТО провели спільні навчання в Чорному морі 06
Фото: прес-служба ВМС ЗС України.

Кораблі України й НАТО провели спільні навчання в Чорному морі 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики