Цензор.НЕТ

30.07.18 16:15

"Очевидно, був потрібен скандал": Сюмар спростувала інформацію про "елітний маєток" своєї матері. ФОТО+документи

Земельна ділянка та будинок, що належать матері нардепа Вікторії Сюмар Лідії Мельник, цілком відповідають її доходам і фінансовим можливостям.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Сюмар написала на сторінці у Facebook.

Зазначимо, раніше активісти руху "Чесно" і деякі ЗМІ повідомили, що мати народного депутата від "Народного фронту" Вікторії Сюмар Лідія Мельник володіє земельними ділянками в 0,5 га і будинком у Київській області, які нібито не відповідають її прибуткам.

Наводимо відповідь Сюмар.

"Вважаю за потрібне остаточно закрити всі питання, з яких намагалися зробити "скандал" "Страна.юа" і, що особливо дивно, "Чесно". Вважаю, що в таких випадках треба просто давати чіткі відповіді, навіть якщо в тебе їх не вважають за потрібне запитати автори публікацій, для яких, очевидно, був потрібен "скандал". 

Отже, конкретно і з усіма цифрами - ділянки були куплені моєю матір"ю як залогові в банку в 2015 році за 330тис.грн., що на той момент становило близько 15 тис доларів або близько 320 доларів за сотку. Ціна землі станом на сьогодні там практично не змінилася, тому читати, "что цена стартует с 4000 тис дол за сотку" відверто смішно (подаю фото оголошення про вартість землі поруч станом на зараз, хоча можу порадити і значно дешевші).

Очевидно, був потрібен скандал: Сюмар спростувала інформацію про елітний маєток своєї матері 01
Я попросила маму виписки щодо її заробітних плат за останні роки до 2015 року (окрім них, вона отримувала паралельно і пенсію приблизно в подібних розмірах) як державний службовець. Унизу подаю фото цих виписок, де щодо курсу гривні до долара, лише за кілька років її власні прибутки становили понад 35 тисяч доларів. Також мама продала квартиру в Погребищах перед тим, тому змогла купити собі ділянку, аби бути поближче до своїх дітей та онуків.

Очевидно, був потрібен скандал: Сюмар спростувала інформацію про елітний маєток своєї матері 02
Очевидно, був потрібен скандал: Сюмар спростувала інформацію про елітний маєток своєї матері 03


Далі. Для будівництва будинку за каркасною технологією мама найняла прораба з Погребища, будівельники звідти коштують значно дешевше. Реклами скільки коштують подібні будинки - чимало в інтернеті, внизу фото деяких дуже подібних з відповідними цінами.

Очевидно, був потрібен скандал: Сюмар спростувала інформацію про елітний маєток своєї матері 04

Якщо на картинці постять чужий маєток, то будинок моєї матері - це три кімнати (для мами, мене і сестри) і загальна зала. Другого поверху фактично нема (лише стелажі для книг), оскільки їй вже важко підійматися сходами. Ось подаю план будинку і навіть технічний паспорт - трохи більше, ніж 200 кв.м. Правда, є ще навіс на авто та вольєр і комора для садових інструментів.

Очевидно, був потрібен скандал: Сюмар спростувала інформацію про елітний маєток своєї матері 05
Очевидно, був потрібен скандал: Сюмар спростувала інформацію про елітний маєток своєї матері 06

Я минулого року отримала компенсацію від колишнього чоловіка (близько мільйона гривень) і нині допомагала матері з будівництвом. Усе це буде вказано в моїй наступній декларації за цей рік, бо будинок лише зараз здається в експлуатацію.

До речі, форма суттєвих змін в електронній декларації наразі дає можливість вказати лише отримані гроші в подарунок, але не дає вказати подаровані чи надані комусь, якщо не було набуто права власності. Як було в цьому випадку.

Власником є мама, і це її єдине майно, як моє єдине майно - одна квартира та авто, теж, звісно, задеклароване.

До речі, принагідно зауважу - я жодного разу як депутат не використала бюджетних коштів - на жодні доплати чи компенсації, я не використовую авто ВР, відпустки в закладах ВР чи будь-що інше.

Да, і Дмитрий Христюк, і другий мамин зять допомагають із садом і подвір’ям, квіти і дерева ми садимо самі))), це якщо вже докір є, що ділянка "доглянута"). Так, там буваємо як ми, так і обоє маминих онуків - Софійка і Тарас.

Очевидно, був потрібен скандал: Сюмар спростувала інформацію про елітний маєток своєї матері 07

Принагідно дякую всім за таку увагу до нашої родині - включно аж із чайниками. До речі, чайник з "Епіцентру", виробництво Китай, металевий, не срібний))). Так, ховати нам нічого - ні чайників, ні стосунків, ні єдиного маминого будинку)".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики