Цензор.НЕТ

30.07.18 19:19

Денісова попросила німецького омбудсмена Кофлер сприяти в організації її зустрічі із Сенцовим. ДОКУМЕНТ

Значення підтримки і тиску міжнародного співтовариства у вирішенні складної ситуації щодо забезпечення прав українських політв'язнів у Росії важко переоцінити.

Денісова попросила німецького омбудсмена Кофлер сприяти в організації її зустрічі із Сенцовим. ДОКУМЕНТ

Про це, як інформує Цензор.НЕТ, уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова написала у Facebook.

Також вона висловила подяку федеральному урядовому комісарові з політики в галузі прав людини та гуманітарної допомоги Міністерства закордонних справ ФРН Бебель Кофлер "за підтримку захисту права на життя українського режисера Олега Сенцова" і попросила її сприяння в організації особистої зустрічі з українським режисером.

Денісова попросила німецького омбудсмена Кофлер сприяти в організації її зустрічі із Сенцовим 01
Денісова попросила німецького омбудсмена Кофлер сприяти в організації її зустрічі із Сенцовим 02

Як відомо, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Олексія Чірнія затримали в окупованому Криму 10 травня 2014 року. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у нібито створенні на території півострова терористичної організації.

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Глобальна акція #SaveOlegSentsov на підтримку українських в'язнів Кремля 1-2 червня відбувалась у понад 20 країнах світу. Зокрема, в Києві акція розпочалася з флешмобу - активісти в "тюремних робах" із ланцюгами мовчки пройшлися Майданом, показуючи страждання українських політв'язнів.

8 липня акція на підтримку українських заручників у Росії відбулася на Майдані Незалежності в Києві, 13 липня було організовано масові акції в різних містах світу. У цей день Сенцову виповнилося 42 роки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики