Цензор.НЕТ

03.08.18 08:45

Навчання територіальної оборони за участю резервістів другої черги відбуваються на Тернопільщині, - Міноборони. ФОТОрепортаж

У Тернопільській області тривають навчальні збори з військовозобов'язаними стрілецької роти окремої бригади територіальної оборони оперативного командування "Захід".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Навчання територіальної оборони за участю резервістів другої черги відбуваються на Тернопільщині, - Міноборони 01

У заході бере участь понад 200 осіб.

Навчання територіальної оборони за участю резервістів другої черги відбуваються на Тернопільщині, - Міноборони 02

Під керівництвом інструкторів, які мають бойовий досвід, військовозобов’язані оперативного резерву другої черги розпочали навчання з тактико-спеціальної підготовки, зокрема, тактичного пересування та переміщення під час ведення вогню, з військово-медичної підготовки щодо надання першої медичної допомоги, мінної безпеки, військової топографії, пошуку і знешкодження диверсійно-розвідувальних груп противника тощо.

Навчання територіальної оборони за участю резервістів другої черги відбуваються на Тернопільщині, - Міноборони 03

"Основні завдання навчальних зборів спрямовані на вдосконалення рівня індивідуальної та колективної підготовки військовозобов’язаних, набуття навиків в складі підрозділу та впевнених дій під час виконання завдань за призначенням. У випадку, якщо буде така необхідність на кшталт збройної агресії, військовозобов’язані будуть призвані і виконуватимуть завдання у складі підрозділу в Борщівському районі", — зазначив командир окремої бригади територіальної оборони ОК "Захід" полковник Олег Дідіченко.

Навчання територіальної оборони за участю резервістів другої черги відбуваються на Тернопільщині, - Міноборони 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики