Цензор.НЕТ

08.08.18 19:50

Співробітник НАБУ опублікував фото приміщення САП з ґратами. У САП заявили, що це місце зберігання кримінальних справ і доказів. ФОТО

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі обвинуватили співробітника НАБУ в публікації фото приміщення САП з ґратами, за якими нібито "Холодницький ховається від громадян". У САП заявили, що це система охорони, яка повинна забезпечити належне зберігання матеріалів кримінальних проваджень і речових доказів.

Співробітник НАБУ опублікував фото приміщення САП з ґратами. У САП заявили, що це місце зберігання кримінальних справ і доказів. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці САП.

У повідомленні зазначається: "Нещодавно "активістами" була виявлена ​​нова "зрада", підтверджена фотозвітом. Виявляється, Холодницький встановлює в САП решітки для того, щоб сховатися від громадян!

Як виявилося, "майстерним" фотографом і генератором "ворожнечі" був один із керівників відділу НАБ України, який, зробивши фото, одразу оголосив про "зраду" на весь світ.

Шановний детектив не може похвалитися здобутками очолюваного підрозділу, оскільки всі його провадження закінчувались "фіаско".

У САП зазначають: "Навіть система охорони, яка повинна забезпечити належне зберігання матеріалів кримінальних проваджень і речових доказів і питання про встановлення якої було вирішено ще рік тому, - і та перешкоджає феноменальному слідчому.

А ще більше шкода того факту, що слідчий не помічає системи охорони в НАБУ, яка в сотні раз потужніша і зовсім нелогічна, адже навіть процесуальні особи - адвокати й прокурори - вимушені ледь не до нижньої білизни роздягатися, щоб пройти її".

"Народна мудрість каже: "Поженешся за двома зайцями – жодного не здоженеш". Тому, шановний детективе, рекомендуємо Вам обрати, хто ж Ви насправді: фотограф-фрілансер, чорний піар-менеджер, блогер чи активіст? Можливо, тоді Вам ніхто не блокуватиме розслідувань і Ви перестанете виставляти НАБУ та САП на посміховисько, подаючи самостійно апеляції, чи систематично потрапляти в інші курйозні ситуації.

Цікаво, а відомості досудового розслідування Ви теж так оперативно та вправно "зливаєте" активістам? А які у Вас премії за це? А якщо Холодницького голого сфотографуєте – Вам квартиру дадуть?
Шановний детективе, Ваші дріб’язкові та систематичні "шпильки" зовсім не личать Вам. Поверніться обличчям до роботи!
Шукай взаємодії та підтримки! Не будь як детектив Володя!" - наголошують у САП.

У тексті також сказано: "Окрім того, хотілося б зазначити, що прокурори і весь маленький колектив САП завжди говорить від свого імені, голосно, сміливо, принципово і послідовно, а не так як Ви, ховаючись за спини підконтрольних громадських організацій і псевдоактивістів, які, на жаль, не бажають працювати на благо України, а займаються простим і дешевим популізмом.

Можливо, пост вийшов емоційним, неділовим та трохи чуттєвим, але нам наболіло, це єдина платформа, де САП може виставити свою позицію.
І найголовніше, коли треба виконати вказівки прокурора в кримінальному провадженні, з метою повного, всебічного встановлення обставин справи, то в детективів немає часу.
А 90 % робочого часу витрачати на зустрічі офзерекордс, написання кляуз, злиття інформації всім підряд, потім звинувачувати в цьому прокурорів, то на це завжди є час".

Співробітник НАБУ опублікував фото приміщення САП з ґратами. У САП заявили, що це місце зберігання кримінальних справ і доказів 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики