Цензор.НЕТ

16.08.18 17:03

Ще троє громадян РФ попросили Путіна обміняти їх на українських політв'язнів, - Денісова. ФОТОрепортаж

Ще троє громадян РФ, яких утримують у місцях позбавлення волі в Україні, написали заяви на ім'я президента Росії Володимира Путіна з проханням обміняти їх на утримуваних в РФ українських політв'язнів.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає Цензор.НЕТ.

"І далі надходять заяви від громадян Росії, які утримуються в українських місцях позбавлення волі, на ім’я президента РФ з проханням обміняти їх на одного з українських політв’язнів. Сьогодні такі заяви ми отримали ще від трьох осіб. Заяви були написані Гаджиєвим Русланом Джупалаєвичем, Кімаковським Ігором Володимировичем (ДУ "Бахмутська установа виконання покарань (№6)") та Мефедовим Євгеном Ігоровичем (ДУ "Миколаївський слідчий ізолятор"). Ці та інші заяви будуть відправлені до МЗС, щоб вони доставили їх дипломатичною поштою до Адміністрації Президента РФ", - розповіла Денісова.

Ще троє громадян РФ попросили Путіна обміняти їх на українських політвязнів, - Денісова 01
Ще троє громадян РФ попросили Путіна обміняти їх на українських політвязнів, - Денісова 02
Ще троє громадян РФ попросили Путіна обміняти їх на українських політвязнів, - Денісова 03

Як повідомлялося, вже 11 громадян РФ, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі в Україні, написали заяви на ім'я В.Путіна з проханням посприяти поверненню на батьківщину шляхом обміну на утримуваних в РФ українських політв'язнів.

Зокрема, 2 серпня таку заяву подав громадянин РФ Олексій Седікі, який відбуває покарання за тероризм у Бучанській колонії, а 14 серпня заяви подали Олександр Саттаров і Фарух Камалов, які перебувають у Лук'янівському СІЗО в Києві.

15 серпня такі заяви написали ще 8 громадян РФ: В'ячеслав Висоцький (Черкаська виправна колонія №62), Валерій Іванов та Олександр Валехідіс (Дрогобицька виправна колонія №40), Владислав Гречин (Одеська установа виконання покарань №21), Віктор Агєєв (Роменська виправна колонія №56), Олег Доронін (Городищенська виправна колонія №96), Денис Сидоров та Євген Шаталов (Житомирська установа виконання покарань №8).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики