Цензор.НЕТ

17.08.18 17:43

СБУ провела масштабні антитерористичні навчання на Закарпатті. ФОТО

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Закарпатській області провела планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "У тренуваннях, які відбулися у Великоберезнянському, Перечинському та Ужгородському районах області в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Нацгвардії, Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв'язку, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Метою навчань стало посилення рівня міжвідомчої взаємодії щодо попередження диверсійних і терористичних загроз на об'єктах підвищеної небезпеки і в місцях масового скупчення людей. Силовики провели комплекс заходів із нейтралізації і знешкодження умовних терористів, які за легендою навчань збиралися здійснити серію терактів і диверсій на об'єктах критичної інфраструктури регіону, а також планували провокації серед мирного населення.

Внаслідок ефективних і узгоджених дій спецпідрозділів "диверсантів" було знешкоджено, наслідки їх підривної діяльності локалізовано.

Координаційна група АТЦ проаналізувала ефективність використання силовиками сил і засобів, відзначивши високий рівень підготовки і взаємодії всіх задіяних суб'єктів боротьби з тероризмом до виконання завдань щодо попередження терористичних загроз диверсій на об'єктах критичної інфраструктури і забезпечення правопорядку серед мирного населення".

СБУ провела масштабні антитерористичні навчання на Закарпатті 01
СБУ провела масштабні антитерористичні навчання на Закарпатті 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики