Цензор.НЕТ

19.08.18 08:11

Одиночні пікети на підтримку кримських татар і українських політв'язнів провели активісти в Москві. ФОТОрепортаж

У столиці Російської Федерації 18 серпня провели щомісячну акцію "Стратегія-18" на підтримку кримських татар, Сенцова, Балуха і всіх українських в'язнів Кремля.

Про це Крим.Реалії розповіла учасник пікетів Віра Лаврешіна, передає Цензор.НЕТ.

"Ми провели традиційні пікети на підтримку кримських татар, Сенцова, Балуха і всіх українських в'язнів Кремля. Обійшлося без затримань. Можливо, путінський режим - в очікуванні гарантованих США жорстких санкцій, які обрушаться на Кремль 22 серпня, вирішив поводитися м'якше", - прокоментувала Лаврешіна.

Зазначимо, що російські активісти з Санкт-Петербурга і Москви об'єдналися в безстрокову акцію під назвою "Стратегія-18" на честь дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року. Щомісяця 18 числа активісти виходять на вулиці міста з метою розповісти про ситуацію в анексованому Криму, інформувати російське суспільство про факти порушення прав і свобод людини.

Одиночні пікети на підтримку кримських татар і українських політвязнів провели активісти в Москві 01
Одиночні пікети на підтримку кримських татар і українських політвязнів провели активісти в Москві 02
Одиночні пікети на підтримку кримських татар і українських політвязнів провели активісти в Москві 03
Одиночні пікети на підтримку кримських татар і українських політвязнів провели активісти в Москві 04
Фото: facebook.com/veradolgopjat

Нагадаємо, 2 серпня біля адміністрації президента РФ у центрі Москви відбулися одиночні пікети на підтримку українського заручника Кремля Олега Сенцова.

4 серпня на Чистопрудному бульварі в Москві відбулася акція на підтримку українського політв'язня в РФ Олега Сенцова. Як розповів у своєму блозі ініціатор акції Олексій Медведєв, захід був запланований у формі одиночного пікету, через що він попросив усіх інших учасників не розмовляти з ним, адже це "може бути розцінено як порушення правил одиночного пікету". Водночас в інших частинах бульвару відбулися й інші поодинокі пікети на підтримку Сенцова. Під час акцій затримань не було.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики