Цензор.НЕТ

23.08.18 14:49

Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 23 серпня, відбулася презентація ситуаційного центру Національної поліції, що обслуговуватиме всю Дніпропетровську область.

Із роботою центру ознайомилися Президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Нацполіції Сергій Князєв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

"Запровадження нової системи оперативного реагування забезпечить ефективність роботи патрульних і слідчо-оперативних груп. Сучасні ситуаційні центри вже працюють у Маріуполі, Києві, Одесі та Харкові. Тепер такий є і в Дніпрі. Він обслуговуватиме всю територію Дніпропетровської області", - зазначив Арсен Аваков .

За його словами, ситуаційний центр складається із ситуаційного відділу, відділу служби "102" і відділу управління нарядами.

Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі 01
Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі 02
Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі 03
Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі 04

"Відеоспостереження за публічною безпекою на території міста Дніпро здійснюватиметься за допомогою 350 відеокамер. Відеокамери та серверне програмне забезпечення можуть самостійно визначати державні номерні знаки автомобілів і зберігати зазначену інформацію", - повідомив глава Національної поліції Сергій Князєв.

Він додав, що всі працівники ситуаційного центру пройшли спеціальну підготовку.

Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області розташовано в Шевченківському районі м. Дніпро, вул. Пилипа Орлика, 6. У ньому передбачено 47 робочих місць. Усі місця обладнано телефонним зв'язком, радіозв'язком, IP-телефонним зв'язком із усіма територіальними підрозділами області, трьома відеостінами (одна з них для відеоспостереження) і серверною зі стійкою обладнання ЦУНАМІ, серверами CallWay, IP-телефонії та обладнанням для здійснення дзвінків через операторів мобільного зв'язку.

Також сьогодні, 23 серпня, Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області отримало 27 легкових автомобілів спеціального призначення Suzuki Vitara для 22 районних підрозділів поліції.

Президент України Петро Порошенко підкреслив, що російський агресор намагається підірвати нашу державу.

Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі 05

Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі 06

"Ворог зрозумів, що ми маємо сильну армію, і Україну не знищити. Тому намагається підірвати стабільність нашої держави зсередини - через п'яту колону, провокаторів і злочинців. Зупинити їх може український народ зусиллями знову Національної поліції", - сказав він.

Міністр внутрішніх справ сказав, що розвиток матеріально-технічної бази підрозділів поліції - запорука зростання ефективності їхньої роботи.

"Я хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, і ми, громадяни цієї країни, поважали поліцейського, його працю і серйозні обставини, у яких він працює. Тому ми стільки уваги приділяємо не тільки структурним реформам, навчанню поліцейських, а й технічному оснащенню", - повідомив Арсен Аваков.

Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі 07

Він додав, що за основними технічними параметрами саме Suzuki Vitara є найбільш економічно доцільними позашляховими автомобілями для використання.

Автомобілі придбано за кошти місцевих бюджетів у рамках реалізації Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року. Ключі від них вручили для службового користування підрозділам поліції в Дніпропетровській області. Полк поліції особливого призначення отримав 4 автомобілі, Корпус оперативно-раптової дії - 1, Дніпровський відділ поліції - 10, Криворізький - 3, Каменський - 2, Жовтоводський - 2, Нікопольський - 2, по одному авто отримали Новомосковський, Павлоградський і Синельниківський відділи.

Новий ситуаційний центр Нацполіції презентували в Дніпрі 08

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики